توجه! دبستان لقمان هيچ شعبه يا دبستان دخترانه، در زمينه طرح OLPC در استان مركزي ندارد .

LOGHMAN SMART SCHOOL

در مدارس هوشمند دانش آموزان مي‌توانند انبوهي از اطلاعات را در جهت يادگيري بيشتر استفاده كنند. دانش‌آموزان حتي مي‌توانند با منابع علمي جهان و معلمان و بچه‌هاي مدارس ديگر ارتباط برقرار كنند. در اين مدارس معلمان مي‌توانند علاوه بر پاسخ‌هايي كه به پرسش دانش آموزان مي‌دهند يك منبع كامل از اينترنت به آنها معرفي كنند يا از آنها بخواهد كه مطالب بيشتري در رابطه با موضوع درس از اينترنت جمع آوري كرده و در كلاس ارائه نماييد

دبستان هوشمند لقمان اولين دبستان برگزاري طرح  OLPC  در استان مركزي كه بر اساس اين طرح دانش آموزان در دبستان با لپ تاپ ، برنامه هاي آموزشي دبستان لقمان را آموزش مي بينند .لازم به ذكر است كه هر روز با تدريس آموزگاران جلسه هاي آموزشي از طريق وب( اينترنت )براي دانش آموزان عزيز آماده مي شود .

و دانش آموزان با تم هاي متفاوت برنامه درسي هرجلسه را پاسخ مي دهند و نتايج عملكرد خودشان را به صورت هوشمند مشاهده مي كنند .دبستان هوشمند لقمان در اجراي طرح هوشمند سازي اقدام به تجهيز كارگاه آموزشي الكترونيكي با ابزارهاي لپ تاپ و ديتا پرژكتور و برد هوشمند نموده است .

در اين كارگاه بيشتر  دانش آموزان پايه هاي پيش دبستان و اول و دوم و سوم آموزش مي بينند .و دانش آموزان پايه هاي چهارم و پنجم و ششم علاوه برحضور دركارگاه از لپ تاپ شخصي خود نيز استفاده مي كنند .

   

آتشفشان و تصاوير جذاب علمي

 

      دبستان هوشمند لقمان اولين مجري طرح OLPC در استان مركزي

  

آموزش دروس وبازي آنلاين

 


 

آدرس : اراك - خيابان شريعتي - خيابان جنت ، جنب تاكسي سرويس فرهاد ، دبستان هوشمند سبك تيزهوشان لقمان

كد پستي : 3813636367             تلفن : 2217823          دورنگار : 2217823

آدرس : اراک - خیابان شریعتی - خیابان جنت - جنب آژانس فرهاد دبستان هوشمند پیشرفته لقمان
تلفن : 08632217823
آدرس رايانامه : school loghmanpt sch ir
شماره اختصاصی پيامک : 09183619561